ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان؛ بازگشت امیری و احمدزاده به ترکیب؟ | بلاگ

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان؛ بازگشت امیری و احمدزاده به ترکیب؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

طرفداری- پرسپولیس تهران فردا (جمعه) در هفته بیست و دوم لیگ خلیج فارس از ساعت 15:50 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم سپاهان اصفهان خواهد رفت.

برانکو ایوانکوویچ پس از چندین هفته تمام بازیکنانش را در اختیار دارد و برای انتخاب ترکیب تیمش در دیدار فردا قطعا مشکل خواهد داشت. به خصوص در خط هافبک که با بازگشت احمد نوراللهی و درخشش سیامک نعمتی در چند بازی اخیر، انتخاب بازیکن برای برانکو به شدت سخت شده است. همچنین وحید امیری و فرشاد احمدزاده دوباره به لیست تیم بازگشتند.

در دیدار فردا قطعا علیرضا بیرانوند درون دروازه سرخپوشان قرار می گیرد. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده در قلب خط دفاع پرسپولیس قرار می گیرند. محمد انصاری نیز قطعا به عنوان دفاع چپ به میدان می رود. تنها نکته مبهم در خط دفاع، جناح راست است، جایی که حسین ماهینی و صادق محرمی که در بازی های اخیر عملکرد خوبی داشته حضور دارند. اما طبق معمول برانکو در این پست به مدافع باتجربه اش اعتماد می کند و به احتمال زیاد حسین ماهینی به عنوان دفاع راست در دیدار مقابل سپاهان به میدان می رود.

خط هافبک مبهم ترین قسمت ترکیب پرسپولیس است، جایی که برانکو مهره های زیادی دارد. با حضور تمام هافبک ها باید دید برانکو دوباره به 4-4-2 لوزی باز خواهد گشت یا باز هم برانکو از 2 هافبک دفاعی استفاده خواهد کرد. با شناختی که از برانکو داریم بعید است وی به ترکیب برنده اش دست بزند، اما نوراللهی همچنان آمادگی سابق را ندارد و کامیابی نیا هم به تازگی مصدومیتش را پشت سر گذاشته به همین دلیل احتمال دارد از یک هافبک دفاعی استفاده کند. محسن ربیع خواه قطعا هافبک دفاعی تیم خواهد بود.

برانکو علاقه زیادی به مثلث وحید امیری، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده دارد و حالا پس از چندین هفته هر سه آن ها را در اختیار دارد. وحید امیری در جناح چپ خط هافبک و فرشاد احمدزاده در جناح راست قرار می گیرد. اگر برانکو به کامیابی نیا و نوراللهی نا آماده اعتماد نکند، محسن مسلمان پس از مدت ها در پست اصلی و دلخواه خود قرار می گیرد. محسن مسلمان فردا به احتمال فراوان در پست هافبک هجومی به میدان خواهد رفت.

خط حمله سرخپوشان هیچ تغییر نخواهد کرد و علی علیپور و گادوین منشا، دو مهاجم آماده این روز های تیم پرسپولیس قطعا در دیدار فردا به میدان خواهند رفت. زوج خط حمله پرسپولیس هفته گذشته مقابل پیکان عملکرد درخشانی داشتند و هر دوی آن ها گلزنی کردند. علیپور در بازی فردا فرصت این را دارد که در مقابل هواداران پرسپولیس گلزنی کند و جایگاه خود را در صدرجدول گلزنان لیگ محکم کند.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 2 تاريخ : جمعه 13 بهمن 1396 ساعت: 2:04