فرصت کم استقلال برای جذب مهاجم؛ جنگ سنگ و تفنگ نتیجه اش معلوم است! | بلاگ

فرصت کم استقلال برای جذب مهاجم؛ جنگ سنگ و تفنگ نتیجه اش معلوم است!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اختصاصی طرفداری- تنها 5 روز تا آخرین فرصت ارسال لیست استقلال تهران برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باقی است. مدیران استقلال که در لیست خروجی باشگاه نام هایی چون مجتبی جباری، یعقوب کریمی، حسن بیت سعید و سجاد شهباززاده را قرار داده اند، در این روزها به دنبال جذب مهاجم بوده اند. اگر چه بنا بر صحبت های مدیرعامل استقلال، اسپانسر باشگاه تا به حال 17 میلیارد تومان به جیب استقلال ریخته است اما لیست بازیکن در استقلال خالی تر از همیشه به نظر می رسد. 
نیاز استقلال به جذب مهاجم برای همگان روشن است. استقلال در لیگ، دست به دامان هافبک ها وبازیکنان کناری خود برای گلزنی است و تا امروز تنها علی قربانی و جابر انصاری را به عنوان مهاجمان خود در تیم می بیند. نه اینکه علی قربانی و جابر انصاری بازیکنان بدی باشند، اما برای مسابقات آسیایی کافی نیستند. هواداران آبی پوش اما نگران تر از همیشه هستند. آن ها مدیران استقلال را مسئول ناکامی جذب بازیکن در نیم فصل می دانند. در حالی که اسامی مختلفی برای خط حمله آبی ها آورده شد، اما تا امروز مهاجمی جذب استقلال نشده است. بیانیه امروز مدیران استقلال، بیش از اینکه مرهمی بر زخم های آبی ها باشد، روکشی بر عدم توانایی کافی در بازار نقل و انتقالات توسط مدیران این تیم بود. 

رضا افتخاری - مدیرعامل استقلال - استقلال تهران
در نیم فصلی که رقیب اصلی استقلال از نقل و انتقالات محروم است، وضعیت منفعل آبی ها بیش از پیش به چشم می آید و سوالات پر تعدادی را در ذهن هواداران این تیم به وجود می آورد. استقلال برخلاف رقیب قرمز، نیاز مبرم به جذب مهاجم دارد. اگر در تیم رقیب علی علیپور اجازه نمی دهد هواداران افسوسِ رفتن مهدی طارمی را بخورند، هواداران آبی با حسرت به گل های کاوه رضایی در شارلوا نگاه می کنند و جای او را در تیم خود خالی می بینند. آمار بازی های استقلال در لیگ برتر و نسبت گل های زده به موقعیت های از دست رفته، گواه این موضوع است.
آخرین تیر ترکش رضا افتخاری و مدیران استقلال برای جذب بازیکن قرار است احتمالا در همین روزها رها شود. اینکه مهاجم مدنظر آبی ها چه کارنامه ای خواهد داشت و اینکه آیا خرید عجولانه در دقیقه 90 می تواند عصای دست وینفرد شفر باشد یا نه، بماند. هواداران استقلال که حالا تیمشان را در فینال جام حذفی نیز می بینند، منتظر حداقل یک نام جدید در میان مهاجمانشان هستند.

آن ها خوب می دانند وقتی رقیب آسیایی شان الهلال عربستان، تا دندان مسلح است و گلمین ریواس را جانشین عمر خربین می کند، با علی قربانی و جابر انصاری نمی توانند سودای مقابله با این حریف را در سر داشته باشند. جنگ نا برابر سنگ و تفنگ، نتیجه اش از پیش معلوم است.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 3 تاريخ : جمعه 13 بهمن 1396 ساعت: 2:04