میامی هیت 101-109 هیوستون راکتس؛ زنگ خطر برای اسپو و یاران؛ پنجمین شکست متوالی مردان فلوریدا

ساخت وبلاگ
چکیده : طرفداری- در چارچوب رقابت های بسکتبال NBA، تیم های میامی هیت و هیوستون راکتس به مصاف هم رفتند.در پایا... با عنوان : میامی هیت 101-109 هیوستون راکتس؛ زنگ خطر برای اسپو و یاران؛ پنجمین شکست متوالی مردان فلوریدا بخوانید :

طرفداری- در چارچوب رقابت های بسکتبال NBA، تیم های راکتس به مصاف هم رفتند.

در پایان این مسابقه با حساب 109-101 به سود هیوستون پایان یافت. با این برد، تعداد پیروزی های راکتس در این فصل به 40 رسید.

ورزشگاه تاریخ ساعت
آمریکن ایرلاینز آرنا 8 فوریه 4:00 بامداد
گزارش بازی

این مسابقه در حالی برگزار می شد که شاهد رویارویی تیم های از کنفرانس شرق و غرب بودیم. میامی که در خانه میزبان بود، به دنبال یافتن کلید پیروزی پس از 4 باخت پیاپی بود و در مقابل، راکتس هم قصد عقب نشینی نداشت.

بازی با عملکرد نزدیک دو تیم آغاز شد و در ابتدای کار شاهد بازی متعادلی بودیم. اما در اما کوارتر اول، بازی خوب جیمز هاردن و به ثمر نشستن پرتاب های هیوستون باعث شد تا آن ها تیم برتر زمین شوند. کوارتر اول با نتیجه 35-24 به سود هیوستون پایان یافت.

اما در ادامه و در وقت دوم بازی، عملکرد درخشان جاش ریچاردسون باعث شد تا هیت به بازی برگشته و به حریف اجازه خود نمایی ندهد. در این کوارتر از بازی شاهد عملکرد فوق العاده ای از میامی بودیم. نیمه اول با نتیجه 61-57 به سود راکتس پایان یافت.

میامی - هیوستون

بازی پایاپای دو تیم در وقت سوم، باعث شد تا همچنان این مسابقه به صورت حساس ادامه یابد. در سویی عملکرد خوب گوران دراگیچ و حسن وایتساید را شاهد بودیم و در مقابل، جیمز هاردن و کریس پل، غیرقابل توقف به نظر می رسیدند.

این پایان کار نبود،بازی درخشان هاردن و کریس پل در وقت پایانی بازی نیز ادامه یافت و با عملکرد خوب شاگردان مایک دی آنتونی در فاز تدافعی، در زمان های پایانی مسابقه، هیوستون موفق به ثبت برد پر ارزشی در خانه میامی شد.

این شکست هیت، میامی بود و اکنون به نظر می رسد هیت نیاز به تغییراتی دارد و باید دید، پت رایلی تا پایان وقت نقل و انتقالات، توانایی انجام ترید مناسبی را دارد یا ترکیب تیم اریک اسپولسترا دست نخورده باقی خواهد ماند.

آمار کلی بازی
تیم پرتاب منطقه ای پرتاب سه امتیازی ترن اور ریباند
میامی هیت 44% 40% 13 41
هیوستون راکتس 51% 38% 10 35
تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن اسیست
میامی هیت جاش ریچاردسون 30 وایتساید 17 دراگیچ 6
هیوستون راکتس جیمز هاردن 41 کاپلا 8 کریس پل 7
...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 14:41