طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کی روش انجام شده است

ساخت وبلاگ
چکیده : طرفداری- کاظم طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می گوید فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ لازم دربار... با عنوان : طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کی روش انجام شده است بخوانید :

طرفداری- کاظم می گوید فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ لازم درباره جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو در رو برگزار می شود و نه در رادیو!

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کاظم طالقانی درباره اظهارات بهروز نعمتی، نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص مسائل و مشکلات فوتبال عنوان کرد:

از اینکه آقای نعمتی، نماینده محترم مردم در کنار حل مشکل بیکاری، آلودگی هوا و حق پخش تلویزیونی در صدد حل و فصل مشکل فوتبال ایران و عربستان هستند سپاسگزاریم اما باید به استحضار ایشان برسانیم که در این باره فدراسیون فوتبال با همراهی وزارت امور خارجه و برخی نهادها بیش از 20 جلسه برگزار کرده است که اظهارات اخیر ایشان نشان می دهد از این موضوع بی اطلاع بوده اند.

وی افزود:

بهتر است ایشان صحبت های کارشناسان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه را در جلسه ای بشنوند و بعد اظهارنظر کنند. فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ لازم درباره جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو در رو برگزار می شود و نه در رادیو!

طالقانی همچنین خاطرنشان کرد:

پس از مذاکره با مهدی تاج، ریاست محترم فدراسیون فوتبال متوجه شدم که شده و در صورت نهایی شدن این روند، موضوع در هیات رییسه مطرح خواهد شد.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 14:41