آتلانتا هاکس 107-123 کلیولند کاوالیرز؛ برد ارزشمند بیرون از خانه با تریپل دبل پادشاه

ساخت وبلاگ
چکیده : طرفداری - در یکی از حساس ترین دیدارهای شب گذشته رقابت های NBA  تیم آتلانتا هاکس در حالی در خانه میزب... با عنوان : آتلانتا هاکس 107-123 کلیولند کاوالیرز؛ برد ارزشمند بیرون از خانه با تریپل دبل پادشاه بخوانید :

طرفداری - در یکی از حساس ترین دیدارهای شب گذشته رقابت های NBA  تیم دبل فصل خود را ثبت کند.

گزارش بازی

بازی با برتری کوز آغاز شد هرچند آتلانتا نیز بازی خوب و محکمی از خود به نمایش گذاشت و در اکثر مواقع به صورت برابر با کوز پیش رفت اما در نهایت این کلیولند بود که با نتیجه 31-27 موفق شد حریف خود را شکست دهد. در کوارتر دوم شاهد بازی برابری بودیم. در آتلانتا شرودر امتیازات خوبی را کسب کرد و در سوی دیگر هم کایل کورور با نمایش درخشان خود همچنان کوز را در وضعیت خوبی نگه داشت. کوارتری که در پایان با نتیجه 30-29 به سود کوز خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم اما تسلط کلیولند بر بازی بهتر هم شد. عملکرد بسیار خوب لبران جیمز هم در دفاع و هم در حمله نقطه عطف بازی کلیولند بود. در تایم سوم اختلاف دو تیم به مرور بیشتر شد و این کوز بود که در این تایم هم 36-26 پیروز شد. در کوارتر آخر نیز شرایط برای آتلانتا تغییر نکرد و همچنان این کوز بود که با رویکردی صحیح به خوبی روند بازی را مدیریت کرد تا با برتری 26-25 در این کوارتر برد خود در این بازی خانه راقطعی کند.

این سی و دومین برد کلیولند و سی و نهمین باخت هاکس بود. کلیولند در بازی بعدی خود به مصاف بوستون خواهد رفت.

آمار بازی 

تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس
آتلانتا هاکس شرودر 25 کولینز 7 شرودر 4
کلیولند کاوالیرز  کورور 30 جیمز 12 جیمز 19
...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 7 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 14:32