میامی هیت 91-85 میلواکی باکس؛ پیروزی بزرگ در روز بازگشت اسطوره ای به نام وید

ساخت وبلاگ
چکیده : طرفداری- در چارچوب رقابت های بسکتبال NBA، تیم های میامی هیت و میلواکی باکس به مصاف هم رفتند.در پایان... با عنوان : میامی هیت 91-85 میلواکی باکس؛ پیروزی بزرگ در روز بازگشت اسطوره ای به نام وید بخوانید :

طرفداری- در چارچوب رقابت های بسکتبال NBA، تیم های های میامی به 30 رسید.

ورزشگاه تاریخ ساعت
آمریکن ایرلاینز آرنا 10 فوریه 4:30 بامداد
گزارش بازی

این مسابقه در حالی میان دو تیم از کنفرانس شرق برگزار می شد که آن ها در جدول رده بندی با هم رقیب بودند و پیروزی هر کدام می توانست کمک بسیاری به آن تیم کند. از حواشی این مسابقه، باشگاه میامی هیت بود که پس از دو فصل جدایی به جمع فلوریدایی ها بازگشته بود.

بازی با عملکرد بهتر میلواکی آغاز شد و درخشش اریک بلدسو و کریس میدلتون باعث شد تا در ابتدا باکس برتری را بدست آورد. البته بازی خوب جاش ریچاردسون مانع از پیشروی باکس شد. کوارتر اول با حساب 23-19 به سود میلواکی پایان یافت.

در کوارتر دوم مسابقه بازی به تعادل کشیده شد و شاهد عملکرد پایاپای طرفین بودیم. در سویی بازی خوب جیانیس آنتتوکومپو و در مقابل بازی تیمی خوب شاگردان اریک اسپولسترا بر جذابیت ها افزوده بود. در این میان، بم آدبایو، بازیکن جوان میامی نیز برای تیمش خوش درخشید. نیمه اول با حساب 46-42 به سود میلواکی پایان یافت.

دوین وید

سبک متعادل بازی در وقت سوم نیز ادامه یافت اما در ادامه کار، درخشش جاش ریچاردسون و گوران دراگیچ، موجب شد تا میامی تیم برتر میدان شود. در این کوارتر، دفاع هیت عملکرد بی نظیری را ارائه داد و در پایان 12 دقیقه، تیم میلواکی فقط موفق به کسب 8 امتیاز شد!

اما این پایان کار نبود، سبزهای باکس موفق شدند در وقت چهارم امتیازات بسیاری را کسب کنند و باز هم بازی را نزدیک کنند. در زمان های پایانی بازی، درخشش دوین وید و بلاک شات فوق العاده او موجب شد تا هیت برتری را بدست آورد و پس از 5 شکست متوالی، طعم برد را در اولین حضور اسطوره اش بچشد.

دوین وید - اریک بلدسو

آمار کلی بازی
تیم پرتاب منطقه ای پرتاب سه امتیازی ترن اور ریباند
میامی هیت 36% 38% 16 51
میلواکی باکس 42% 30% 18 37
تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن اسیست
میامی هیت تایلر جانسون 19 حسن وایتساید 16 تایلر جانسون 3
میلواکی باکس آنتتوکومپو 23 آنتتوکومپو 11 بلدسو 6
...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 5 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 14:32