کعبی، بازیکن سپیدرود: در لیگ برتر می مانیم؛ کریمی از زمان حضورش به تیم ما آرامش داده است

ساخت وبلاگ
چکیده : طرفداری-حسین کعبی، بازیکن سپیدرود رشت درباره شکست 3 بر صفر تیم سپیدرود مقابل استقلال در هفته بیست و ... با عنوان : کعبی، بازیکن سپیدرود: در لیگ برتر می مانیم؛ کریمی از زمان حضورش به تیم ما آرامش داده است بخوانید :

طرفداری-حسین رشت درباره شکست 3 بر صفر تیم سپیدرود مقابل استقلال در هفته بیست و سوم لیگ خلیج فارس اظهار داشت:

در دیدار برابر استقلال ما خیلی بد بودیم و واقعاً روز ما نبود. در مقابل هم استقلال روز خیلی خوبی در این بازی داشت. این تیم هفته به هفته بهتر می‌شود و هم فوتبال خوبی بازی می‌کند و هم جوانمردانه در زمین حاضر می‌شود.

وی ادامه داد:

باید از هواداران استقلال هم تشکر کنم که فقط تیم خود را تشویق کردند. کم پیش می‌آید که در آزادی با استقلال و پرسپولیس بازی کنیم و این فضا حاکم باشد. استقلال لیاقت برد در این بازی را داشت و ما هم شرمنده هواداران‌مان شدیم، واقعاً زورمان به حریف نرسید.

به گزارش تسنیم، کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود درباره استعفای علی از سرمربیگری این تیم گفت:

دلیل این استعفا را همه می‌دانند و در مورد آن صحبت نکنیم، بهتر است. کریمی به دلیل شکست مقابل استقلال یا مشکلات سپیدرود استعفا نکرد، بلکه به خاطر اتفاقات این چند هفته بود که تصمیم گرفت این کار را انجام دهد. کریمی خواست دست مدیران باشگاه را با این کار باز بگذارد، اما مطمئنم او به تیم باز خواهد گشت، چون ما به نیاز داریم.

کعبی در ادامه تصریح کرد:

کریمی از زمان حضورش به تیم ما داده است. من در این دو سالی که در این تیم حضور دارم آرامش نداشته‌ام،‌ اما از زمانی که کریمی و تن‌زاده (مالک باشگاه سپیدرود) به این تیم آمده‌اند، واقعاً آرامش خوبی به تیم تزریق شده است. مطمئنم تن‌زاده پشت کریمی خواهد ایستاد و از او حمایت می‌کند.

وی در پایان گفت:

تیم ما هم به طور حتم در لیگ برتر خواهند ماند. فعلاً هفت بازی به پایان لیگ مانده و مطمئن باشید تیم ما متحول خواهد شد، فقط برخی از آقایان باید دست از برخی کارها بردارند و برای تیم بازی کنند. من با کسی رو دربایستی ندارم و از کسی هم نمی‌ترسم. اگر لازم باشد نام آنها را هم می‌گویم. باید این آقایان حرف و حدیث‌ها را کنار بگذارند. علی کریمی من را به‌عنوان کاپیتان تیم انتخاب کرده و من هم به هیچکس اجازه نمی‌دهم که حرفی بزند، یعنی کسی جرأت این کار را ندارد که حاشیه‌سازی کند.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 13 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 14:32