مالاگا 0-1 اتلتیکو مادرید؛ با یک سه امتیاز طلایی دیگر، اختلاف با صدر به 6 امتیاز رسید

ساخت وبلاگ
چکیده : طرفداری - تیم‌های مالاگا و اتلتیکو مادرید از ساعت 18:45 به مصاف هم رفتند که در پایان میهمان به پیروز... با عنوان : مالاگا 0-1 اتلتیکو مادرید؛ با یک سه امتیاز طلایی دیگر، اختلاف با صدر به 6 امتیاز رسید بخوانید :

طرفداری - تیم‌های مادرید از ساعت 18:45 به مصاف هم رفتند که در پایان میهمان به پیروزی رسید.

مشخصات بازی

روز و تاریخ: شنبه، 21 بهمن 1396 برابر با 10 فوریه 2018

تورنمنت: فصل 2017/18 لالیگا - هفته بیست و سوم

گلزنان و دقایق: گریزمان (۱)

گزارش بازی

دو تیم با ترکیب زیر به میدان آمدند:

ترکیب اصلی - مالاگا - اتلتیکو مادرید - لالیگا

بازی شروع نشده گریزمان گل زد تا اتلتی پیش بیفتد. این گل در نیمه اول علی رغم حملات نسبتا خطرناک مالاگا پاسخی نداشت. میزبان که چیزی برای از دست دادن ندارد، اهنگی هجومی به خودش گرفته بود اما دفاع منظم اتلتی اجازه خودنمایی به آنها نمی‌داد. از آن سو اتلتی هم موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای برای افزایش داشت که بهره‌ای از آنها نبرد تا نیمه اول با همان یک گل به سود اتلتی خاتمه پیدا کند.

نیمه دوم با واکنش زیبای یان اوبلاک روی ضربه آزاد مالاگا شروع شد اما در ادامه افت کرد. سیمئونه با تعویض‌هایش سعی کرد در مقابل حملات مالاگا تیمش را مقاوم تر کند. اتلتی به وضوح دفاعی بازی می‌کرد و سعی در حفظ گل زده‌اش داشت. از آن سو مالاگا به هر دری می‌زد تا گل مساوی را بزند اما قادر به عبور از خط دفاعی حریف نبود. بازی در نهایت با همان یک گل به سود میهمان خاتمه یافت.

شرح گل‌ها

مالاگا 0-1 اتلتیکو مادرید | آنتوان گریزمان (1) | در همان ثانیه‌های ابتدایی بازی گریزمان در محوطه صاحب توپ شد و ضربه پای راست او به طاق دروازه را فرو ریخت.

خلاصه بازی

به زودی...

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 10 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 23:20