نیواورلینز پلیکانز 96-102 میامی هیت؛ یک کار تیمی خوب و یک پیروزی خارج از خانه!

ساخت وبلاگ
چکیده : طرفداری- از سری رقابت های بسکتبالnba، تیم های نیواورلینز, پلیکانز, و میامی, هیت به مصاف هم رفتند ... با عنوان : نیواورلینز پلیکانز 96-102 میامی هیت؛ یک کار تیمی خوب و یک پیروزی خارج از خانه! بخوانید :

طرفداری- از سری رقابت های بسکتبالnba، تیم های نیواورلینز, پلیکانز, و میامی, هیت به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 96-102 به سود هیت، به پایان رسید.

کوارتر نخست این دیدار، با نمایش درخشان ریچاردسون و وید برای هیت همراه بود. به گونه ای که این تیم توانست در همان کوارتر نخست با نتیجه 28-33 برنده شود. آنتونی دیویس هم برای پلیکانز، عالی کار می کرد.

در کوارتر دوم، دو تیم در فاز دفاعی بهتر عمل کردند و بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتند. حملات دو تیم در این کوارتر اکثرا با خطا رو به رو بود و دو تیم امتیاز فراوانی به دست نیاوردند. در نهایت این کوارتر را هم هیت با نتیجه 23-24 پیروز شد.

در کوارتر سوم، کار درخشان نیمکت میامی سبب شد این تیم فاصله ای برای پیروزی, در این مسابقه نداشته باشد. امتیازات فراوانی که بازیکنان ذخیره میامی برای این تیم گرفتند، به نوعی تفاوت دو تیم را رقم زد. در نهایت این میامی بود که موفق شد با نتیجه 22-28 این کوارتر راهم به سود خود به پایان برساند.

در کوارتر پایانی، هیت به خوبی از برد خود حفاظت کرد. در حالی که این تیم در این تایم فقط 17 امتیاز کسب کرد، اما اجازه نزدیک شدن به پلیکانز راهم نمی داد. در نهایت این کوارتر با نتیجه 23-17 به سود پلیکانز به پایان رسید.

آنتونی دیویس با کسب 27 امتیاز، 12ریباند و 7 پاس منجر به گل ستاره پلیکانز و امتیاز آور ترین بازیکن میدان بود.

جاش ریچاردسون هم با کسب 22 امتیاز، 1 ریباند و 4 پاس منجر به گل، در زمین هیت، درخشان ظاهر شد.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت: 10:57