پاراتیچی، مدیر یوونتوس: حین مذاکرات خرید کانسلو، مندس گفت رونالدو می خواهد به یووه بیاید

ساخت وبلاگ
چکیده : 0 مشاهده / 0 دیدگاه مدیر و ورزشی یوونتوس و از سوال های جالب پسرش در خصوص خرید و کر... با عنوان : پاراتیچی، مدیر یوونتوس: حین مذاکرات خرید کانسلو، مندس گفت رونالدو می خواهد به یووه بیاید بخوانید :
<strong> یوونتوس</strong> و-مهاجم یوونتوس-پرتغال-<strong> مدیر</strong> و یوونتوس-ایتالیا-Juventus

0 مشاهده / 0 دیدگاه

مدیر ورزشی یوونتوس از سوال های جالب پسرش در خصوص خرید و کریستیانو رونالدو می گوید.

طرفداری- در بزرگ ترین نقل و انتقال تابستانی سال 2018، کریستیانو رونالدو با انتقالی 117 میلیون یورویی از رئال مادرید به یوونتوس پیوست. فابیو پاراتیچی، و مدیر ورزشی یوونتوس ضمن تایید ادعاهای اخیر ژرژ مندس و در مصاحبه با اسکای ایتالیا در خصوص چگونگی خرید رونالدو گفت:

همه چیز در خصوص انتقال رونالدو، هنگامی شروع شد که من و ژرژ مندس برای انتقال کانسلو به یوونتوس، پای میز مذاکره نشستیم. در حین مذاکرات و، مندس به من گفت شاید باور نکنی اما رونالدو می خواهد و به یووه و بیاید و. واکنش من آشکار بود. به مندس گفتم باور می کنم اما انجام چنین انتقالی واقعا مشکل است. روزی برای پسرم، پیراهن کریستیانو رونالدویی که می خواست را خریداری کردم. پسرم عاشق آن پیراهن بود و آن را از تنش خارج نمی کرد. او مدام می پرسید: بابا، چرا کریستیانو رونالدو را نمی خری؟ من به او گفتم چنین امری غیرممکن است. وقتی این انتقال انجام شد، پسرم گفت: بابا، تو که گفته بودی چنین انتقالی ممکن نیست. از پاسخ ماندم چون آن کار غیرممکنی نبود!

دسته‌بندی: 

دیدگاه‌ها (اولین دیدگاه را بنویسید)

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 2 دی 1397 ساعت: 18:50