آ اس: در اتلتیکو مادرید این باور وجود دارد که لوکاس هرناندز با بایرن مونیخ به توافق رسیده است

ساخت وبلاگ
چکیده : طرفداری - تلاش کاپیتان‌های اتلتیکو و مادرید و برای متقاعد کردن لوکاس و هرناندز و به ماندن در این... با عنوان : آ اس: در اتلتیکو مادرید این باور وجود دارد که لوکاس هرناندز با بایرن مونیخ به توافق رسیده است بخوانید :

طرفداری - تلاش کاپیتان‌های اتلتیکو و مادرید و برای متقاعد کردن لوکاس و هرناندز و به ماندن در این تیم ظاهرا ثمری نداشته است.

به گزارش as، روز گذشته واندا مترو پولیتانو - برخلاف خواسته سیمئونه - به لوکاس التماس نکرد. هواداران از پیشنهاد بایرن و مونیخ و و موضع این بازیکن در قبال آن خبر دارند اما نمی‌خواستند روزی که متعلق به کاپیتان سابق‌شان، گابی بود را به فرد دیگری اختصاص بدهند. لوکاس هم که کنار لمار در جایگاه ویژه ورزشگاه بود، چندان تحت تاثیر رفتار هواداران قرار نگرفت. 

واقعیت این است که مدیران باشگاه و سیمئونه تاکنون بارها با لوکاس صحبت کرده‌اند. در ساعات منتهی به شروع بازی با اسپانیول هم سه کاپیتان تیم یعنی گودین، کوکه و گریزمان با این مدافع فرانسوی حرف زدند و تلاش کردند با یادآور شدن اهمیت حضور و پیشرفتش برای باشگاه، به ماندن متقاعدش کنند. پاسخ لوکاس هرناندز درست مثل همه روزهای اخیر، سرد و دلسرد کننده بود. در اتلتیکو مادرید و رختکن تیم بر این باور وند که لوکاس با بایرن مونیخ تمام کرده است.

اتلتی که حالا دیگر باور کرده لوکاس با تیم دیگری به توافق و رسیده و، بیشتر از هر چیزی از پنهان کاری لوکاس ناراحت و متعجب است. چه آنها که در تابستان قرارداد او را تمدید کرده بودند، اخیرا هم به او و ایجنتش اعلام کرده بودند که اگر لوکاس همچنان بازیکن مهمی برای تیم باشد، در پایان فصل دستمزدش باز هم بهبود پیدا خواهد کرد. حالا که به نظر می‌رسد لوکاس با بایرن مونیخ توافق کرده، اتلتی معتقد است این بازیکن چندی پیش در تماس با باشگاه، راستش را نگفته بود!

اتلتی احتمال می‌دهد پای یک پیشنهاد بسیار بزرگ و حق کمیسیون چشمگیر در میان باشد که کار را به این زودی تمام کرده است. جالب اینکه بایرن مونیخ در صحبت با اتلتی و حتی در گفتگو با رسانه‌ها همه چیز را تکذیب می کند. اتلتیکو مادرید هنوز امیدوار است لوکاس را از دست نداده باشد یا حداقل گول نخورده باشد. با این حال تلاش‌ها برای حفظ او تا یک حد و مرز مشخص ادامه پیدا خواهد کرد و اگر موضع لوکاس غیرقابل بازگشت باشد، باشگاه مانع او نمی‌شود. اگرچه هنوز اتلتی هیچ پیشنهاد رسمی دریافت نکرده است.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 2 دی 1397 ساعت: 18:50